Niski poziom cholesterolu

ostropest baner

niski poziom cholesteroluNiski poziom cholesterolu - Podczas gdy wiele mówi się o  „wysoki cholesterolu” nikt nie wie, że jego za mała ilość może być równie szkodliwa. Cholesterol nie jest tylko szkodliwą, czyniącą spustoszenie substancją w naszym organizmie. Wręcz przeciwnie, jego odpowiednia ilość jest niezbędna w naszym organizmie.
[SneakyAffiliate sneakyaffiliateurl="http%3A//www.mapazdrowia.pl/go/225%2Cblog/naturalne-oczyszczanie/" sneakyaffiliatecookiexpdays="1" sneakyaffiliatesplash="Are%20you%20sure%20you%20want%20to%20leave%20before%20you%20checkout%20our%20special%20sale%3F" ] [/SneakyAffiliate]

Jeśli w badaniach wychodzi nam, że mam za niski poziom cholesterolu we krwi, czyli cholesterol całkowity poniżej 150 mg/dl lub HDL poniżej 35 mg/dl warto zastanowić się nad przyczynami takiego stanu. Jeśli mamy niski cholesterol, może to oznaczać, że chorujemy na przykład na nadczynność tarczycy, mamy chorą wątrobę lub źle się odżywiamy. Niski poziom cholesterolu może być także wynikiem niedożywienia lub złym wchłanianiem przez organizm składników odżywczych. Dodatkowo badania dowodzą, że ludzie mający problem z za niskim poziomem cholesterolu, mają również w swoim organizmie zbyt małą ilość manganu.

—->>Kliknij tutaj i sprawdź jak mieć całkowity cholesterol w normie

Niski poziom cholesterolu

Często niedobór cholesterolu jest ignorowany. Społeczeństwo jest tylko straszone skutkami zbyt dużej ilości cholesterolu, a nikt nie uwzględnia faktu, że są i ludzie co mają go po prostu za mało. A niedobór cholesterolu należy szybko uzupełnić, ponieważ substancja ta pełni w naszym organizmie bardzo ważne funkcje. Bez cholesterolu nasze życie byłoby niemożliwe. Jest on tak ważny ponieważ bierze udział w budowie błon komórkowych, pomaga w produkcji hormonów i jest niezbędnym składnikiem przy produkcji żółci i witaminy D.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *